Ailesi tarafından aranmakta olan 5 çocuk annesi 65 yaşındaki Arife Gökçe olayında sıcak gelişme yaşandı.Haberin devamını okumak için g*r*se*le d*k*nun..
Müge Anlı’da yine olay çıktı! Günlerdir Arife Gökçe’nin kaybolması olayının işlendiği programda köydeki yaşlı kadınlara müs-tehcen çerikli mesajlar gönderdiği ortaya çıkan Sinan’ın otelden kaçtığı öğrenildi

ANNESININ MEZARINA MI GÖMDÜ?
Tokatta uzun süren aramalara rağmen halen bir iz bulunamayan 65 yaşındaki Arife Gökçe için eksi sözlükte açılan sayfalarda koyun her yerini aradıkları ama bulamadıklarını Kimsenin aklına gelmeyecek bir yer olan Sinan yeni ölen annesinin mezarına görebileceğiniz söylediler. O kadar aramaya rağmen bulunmaması bunun mantıklı bir yol olabileceğini düşündürdü.

Tokat’ta 10 gündür kayıp olarak aranan kadının öld.ürüldüğü şüphesi üzerine ekipler çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Tokat’ın Almus İlçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan 5 çocuk annesi Arife Gökçe’den (64) 10 gündür haber alınamıyor. Fikri Gökçe’nin eşini evde bulamaması üzerine bir hafta boyunca Jandarma ve AFAD ekipleri tarafından arama çalışması yapıldı. Herhangi bir iz bulunamaması nedeni ile arama çalışmaları sonlandırıldı. Jandarma ekipleri olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

Yaşlı kadına mesaj atarak rahatsız eden şüpheli S.S; 2 kişinin kadının başına vurarak bayıltmak suretiyle kaçırdığını iddia etti. İddialar üzerine jandarma ekipleri şahısları gözaltına aldı. 2 şahıs ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Gökçe’nin öldürülmüş olma ihtimali üzerine jandarma ekipleri teknik çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir