Sosyal medyanın diline düştü


Geçmişte evliliklerinde kısa süreli kriz yaşayan Alişan ile Buse Varol'un aşkı kazanmış ikili eski mutlu günlerine geri dönmüştü. Alişan'ın eşi Buse Varol yeni yaşını yakın arkadaşlarıyla kutladı. Buse Varol'un kutlama sırasında yeni görüntüsü şaşırttı...

33 yaşına basacak olan Buse Varol gecede yaptığı açıklamalar ile kafaları karıştırdı. Buse Varol'dan 3. çocuğa yeşil ışık yandı. Buse Varol'un "Belki ailemiz daha da büyür" sözleri hamile mi? sorularını beraberinde getirdi.

Buse Varol'un kutlama sırasında yeni dudakları ve dolgusu da gözden kaçmadı. Alişan'ın eşinin son halini görenler "Ağzı yamulmuş yazık" yorumlarında bulundu.
Ünlü oyuncu Buse Varol, Alişan ile 2018 yılında dünya evine girmişti. İkili, mutluluklarını ise kucaklarına aldıkları 2 çocuklarıyla taçlandırmıştı.
Geçmişte evliliklerinde kısa süreli kriz yaşayan Alişan ile Buse Varol'un aşkı kazanmış ikili eski mutlu günlerine geri dönmüştü.

25 Mart 1990 doğumlu olan Buse Varol'a yeni yaş kutlaması erken geldi.
Eşi ve arkadaşlarıyla kutlama yapan Buse Varol'un verdiği kilolar dikkatlerden kaçmadı.
33 yaşı basacak olan Buse Varol'a eşi Alişan ve yakın dostlarından kutlama geldi.
Buse Varol geceden kareleri sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Alişan ile Buse Varol son olarak aşk pozlarıyla yine övgüleri topladı. Buse Varol gecede yaptığı açıklamalar ile kafaları karıştırdı. Buse Varol'dan 3. çocuğa yeşil ışık yandı. Buse Varol'un "Belki ailemiz daha da büyür" sözleri hamile mi? sorularını beraberinde getirdi.
Buse Varol "Yepyeni bir yaş. Birlikte kutladığımız 6. doğum günümüz. En önemlisi sağlık, gerisi geliyor. Ailemiz de büyüyor. Belki daha da büyür. Neden olmasın? Geniş aile güzeldir" diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.
İki çocuk sahibi olan Varol, yeni yaşından beklentileriyle ilgili de şunları söyledi: "Çocuklarım ile ailemle bu yaşım sağlık ile geçsin. Son birkaç yıldır kötü olaylar yaşadık. Artık kötü durumlar yaşamak istemiyorum. Ülkece de kötü olaylar yaşıyoruz. Sağlık ve huzur diliyorum sadece."

Geçtiğimiz yıllarda kardeşi Serkan Tektaş'ı kaybeden Alişan, kendi doğum günü kutlamaları ile ilgili, "Artık benim doğum günüm olmayacak. Ben artık kutlamayacağım. 19 Haziran benim için çok özel bir andı ama artık kutlamayacağım" diyerek hüzünlendirdi.

"AĞZI YAMULMUŞ YAZIK" Şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol yeni yaşını yakın arkadaşlarıyla kutladı. Buse Varol'un kutlama sırasında yeni dudakları ve dolgusu da gözden kaçmadı. Alişan'ın eşinin son halini görenler "Ağzı yamulmuş yazık" yorumlarında bulundu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir