İzdivaç programlarının neredeyse atası sayılan bir program vardı: 'Gelinim Olur musun?'.


Bu programın en bilinen isimleri şüphesiz ki Semra Kaynana ve onun asla istemediği gelin adayı Sinem Umaş. Yıllardan sonra Sinem Umaş, bu sefer sosyal medya aracılığı ile karşımıza çıktı ama onu tanımak kolay olmadı. İşte size Sinem'in müthiş değişimi!
Bir döneme damgasına vuran "Gelinim Olur musun" programını hatırlarsınız. İşte o evde yaşayan gelin adaylarından biriydi Sinem Umaş.Semra Türk'ün oğlu Ata ile yakınlaşmış ve ciddi bir beraberlik için kollarını sıvamıştı. Ancak Semra Kaynana, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamadı, hatta onları ayırmak için elinden geleni yaptı.
Her bölümde Semra Kaynana tarafından hüngür hüngür ağlatıldı Sinem. Hatta Semra Hanım'ın rahmetli oğluna "Ben aşık olunca sana söylerim, sen aşık değilsin!" demesi hala hatırlanır.Sinem o zamanlar 19 yaşında, liseyi dışarıdan okuyan genç bir kızdı. En büyük hayali de sevdiği kişiyle evlenip Türkiye'de yaşamaktı çünkü Sinem'in ailesi yurt dışında yaşıyordu.
Gel zaman git zaman, program unutuldu. Damat adayı Ata Türk rahmetli oldu, Semra Kaynana birkaç kez farklı programlarda göründü ve Sinem uzun bir aradan sonra "İşte Benim Stilim" programında boy gösterdi.Fakat bizim gördüğümüz Sinem ile o zamanlar gelin adayı olan Sinem arasında dağlar kadar fark vardı. Hatta söylemeseler, hiçbirimiz onun Sinem Umaş olduğunu tahmin bile edemezdik.
Fazla kilolarından eser kalmamış, saç rengini değiştirmiş, kaşlarını yaptırmıştı Sinem. Bu yeni görüntüsünü de sosyal medyadan paylaşmaya başlamıştı.Evlenme programından kısa bir süre sonra "Öptün mü?" isimli bir şarkı çıkararak müzik piyasasına giriş yapmaya çalışsa da istediği başarıyı pek yakalayamadı.
Bu arada moda tasarımı okuyup farklı bir alanda kendini geliştirmeye karar verdi. Bu yüzden de Bağdat Caddesi'nde bir butik açtı.Aşk hayatı da oldukça hareketli geçti bu arada. İsmi sürekli birkaç futbolcu ile aşk dedikodularına karıştı.Ancak belli ki futbolcu ile aşk yaşamak, ona göre değildi. Twitter'dan paylaştığı bu mesajlaşma da onu gösteriyor.
Sinem, aynı zamanda Kerimcan Durmaz, Samet Liçina ve Caner Çalışır ile de çok yakın arkadaş. Yani o da Beverly Hills kızları grubunun görünmeyen bir üyesi. Buyrun size kankitolar: Sinem son görüntüsü ile onu tanıyanları epey bir şaşırttı. Bakalım önümüzdeki günlerde onu hangi projelerle karşımızda göreceğiz?

Bunlar da İlginizi Çekebilir