Evlat dehşeti bitmiyor! Bu kez de Antalya'da, annesini balkona çıkaran E.Ç. annesine komşuların şaşkın bakışları arasında yapmadığını bırakmadı. Metal çubukla annesine şiddet uygulayan cani bir de balkondan atmaya çalıştı. İşte detaylar...

HABERİN DEVAMI İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ...
Antalya'da annesini balkonda döven çocuk Evlat dehşeti bitmiyor! Bu kez de Antalya'da, annesini balkona çıkaran E.Ç. annesine komşuların şaşkın bakışları arasında yapmadığını bırakmadı. Metal çubukla annesine şiddet uygulayan cani bir de balkondan atmaya çalıştı. İşte detaylar..
Annesini balkonda dövdü Olay, saat 09.00 sıralarında Konyaaltı ilçesi Hurma Mahallesi'nde, 5 katlı apartmanın 2'nci katında meydana geldi. E.Ç.'nin, balkonda annesi Vasviye Ç.'yi metal çubukla dövüp aşağı atmaya çalıştığı ihbarı üzerine adrese polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Gelen polis ekiplerine kapıyı açmayan E.Ç., annesi Vasviye Ç.'yi balkonda alıkoyarak, bazı kitapları ve eşyaları aşağı attı. Doktor olduğu ve psikolojik rahatsızlıkları nedeniyle bir süredir mesleğini yapamadığı ifade edilen E.Ç., zaman zaman balkon demirlerine çıkarak kendini sarkıttı.
Çağırılan özel harekat polisleri 5 saatin sonunda kapıyı çilingire açtırarak içeri girdi. E.Ç., 2'nci kat balkonundan birinci katın pencere demirlerine bastı. Burada bir süre bekleyen E.Ç., üst kata çıkamayınca kendisini itfaiyenin şişme brandası üzerine bıraktı.
Gözaltına alınan E.Ç., Fatih Polis Merkezi'ne götürüldü. Vasviye Ç. ise sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü. Oğlunun eşinden ayrıldığı için bunalıma girdiğini söyleyen Vasviye Ç., "Söyleyecek söz yok" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir