Adada problemler yaşadığı Yunus Emre'nin Survivor'dan elendiğini gören Nagihan Karadere, her şeyi ifşa etti. Haberin devamı için diğer sayfaya geçiniz.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan alanında elemeye kalan Yunus Emre, finale günler kala yarışmaya veda etti. Yunus Emre ile adada problemler yaşam sürdüren Nagihan Karadere ise sosyal medya hesabından peş peşe paylaşımlar yaparak adada yaşananları anlattı.
"YUNUS EMRE'Yİ NORMALLEŞTİRMEYİN RUH SAĞLIĞI YERİNDE DEĞİL"
Yunus Emre'nin arkasından su dökülen bir görsel sunan Karadere "İntikam almayı sevmem ama ödeşmek adettendir" notunu düştü.
Yunus Emre'nin hatasından kaynaklı geçirdiği jet ski kazasından bahseden Karadere "Ben jet ski kazasında canımdan oluyordum. Kaza şuursuz şekilde ya da Hatayla yapılır. Benim yaşadığım Hatayla ya da şuursuz şekilde olan normal bir kaza değildi. Ben saliseler farkıyla ö-lümden döndüğüm durumda herkes işin dalgasında... Verilmiş sadakam varmış ki Tanrı yüzüme baktı. Beni evladıma bağışladı. Şu anda ikinci hayatımı yaşıyorum. Ruh sağlığı yerinde olmayan birisi ile bir sezon bitirdim ki çok şükür sağ salim evime döndüm. Aileme ve sevdiklerime dönebildim. Uzaktan davulun sesi kulağa hoş gelirmiş. Normalleştirmeyin şunu yok kalbi temiz, melek vs... Kalın bakalım aynı ortamda 'can güvenliğim yok' diyerek ortalığı ayaklandırırsınız" ifadelerini kullandı.
"BENİ O-LÜMLE T'EHDİT ETTİ"
Yunus Emre doğrultusundan t-ehdit edildiğini de bildiren Nagihan, sözlerine şu şekilde devam etti:" "Aslında herkes her şeyin farkında bu tür müptezeller yüzünden canımdan oluyordum. Tanrı beni korudu ve evladıma bağışladı. Çok şükür bundan daha ötesi yok. Patolojik bir vaka olduğuna yemin edebilirim. Bir de bana her fırsatta pişkin pişkin işim yarıda kaldı seni ö-ldüremedim diye imalarda bulunmakta ve t-ehditler savuruyordu. En son düello gecesi illa yarım bıraktığım işi tamamlattıracak banadiye kayıtlar altında olan söylemi de var. Hep duymazdan, görmezden geldim. Göz il-işkisi dahi kurmamaya çalıştım ama sonuna kadar sabrettim. Bu adam sıhhatli biri değil ve çok acil bir şekilde tedavi altına alınmasına gerekir."

"DARP EDİP KÜFÜR ETTİ"
Karadere, daha sonra yaptığı paylaşımda Yunus Emre doğrultusundan darbedildiğini ileri sürerek "Hem de darp hadiyi da var ona hiç girmiyorum bile elim bandajlı gezdiğim vakitler ciddi bir hadise yaşadık pis müptezel krizlere girdi darp etti beni bol küfürler tabii bende altta kalmadım" diyerek şaşkına çevirdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir