Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 584. Bölümünde 25 yaşındaki 1 çocuk annesi Mine 5 ay önce kayıplara karışmıştı. Mine'nin abisi Tayfun Bey kardeşini bulmak için Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'ye başvurmuştu. Tayfun Bey kardeşinin öldüğünü ve onu öldürenin eşi Mithat Kocadağ olduğunu iddia etmişti. Günlerce yapılan yayınlar sonrasında Mithat Kocadağ, Mine Kocadağ'ı öldürdüğünü itiraf etti. Nasıl yaptığını . Nerde olduğunu. Polisler az önce çıkardı
O Görüntülşer diğer sayfamıza geçerek okuyunuz
Denizli’de yaşayan, ‘Tik Tok’ uygulamasını aktif olarak kullanan, 25 yaşındaki bir çocuk annesi Mine Kocadağ’dan 18 Ağustos 2023 tarihinden beri haber alınamıyordu. Genç kadının ağabeyi Tayfun Koç, kız kardeşinin ortadan kaybolması ile ilgili olarak korkunç bir iddia ortaya atarak kardeşinin eşi Mithat Kocadağ tarafından katledilmiş olabileceğini ifade etti. Mithat Kocadağ, iddiaları kabul etmezken, eşinin kendisini aldattığını ve iki sevgilisi olduğunu bunlardan birinin katletmiş olabileceğini söylemişti.
Mine cenin pozisyonunda bulundu. Program muhabiri ise o anları görünce dayanamadı ağladıMithat, Mine’yi Öldürdüğünü İtiraf Etti
Bugün Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında şoke eden bir itiraf geldi ve Mithat Kocadağ, eşi Mine Kocadağ’ı katlettiğini itiraf etti ve cinayetin detaylarını açıkladı.Mithat, cinayeti “Mutfakta oturuyorduk. Mine, sevgilisi Hüseyin’le ilgili itiraflarda bulundu. Bana ağza alınmayacak sözler söyledi ve beni tahrik eden şeyler söyledi. Oturduğu sandalyeden iktirdim. Mine yere düştü, kafasını yere çarptı. Ağzından ve burnundan kan geldi. İsteyerek yapmadım. Pişmanım. Ne olduğunu bilemedim. Sonrasında banyoya oradan da yatak odasında bazanın altına koydum. Kanlarını havluyla sildim. 20 Ağustos Cumartesi günü cesedi çarşafa sardım ve çuvalla taşıdım. Cesedi çalıştığım iş yerinin yakınına gömdüm.” sözleri ile itiraf etti.
Nerde olduğunu. Polisler az önce çıkardı

Bir taraftan kazı çalışmaları devam ederken, aylardır suskunluğunu koruyan koca Mithat K.; bugün suçunu itiraf ederek, cinayeti nasıl işlediğini canlı yayında anlattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir