Masterchef şampiyonu belli oldu!Şampiyon Eren bakın kimmiş.İşte büyük ödül!


MasterChef şampiyonu açıklandı. Bir sezon boyunca kıyasıya rekabet eden Hasan ve Eren şampiyonluk kupasını kazanmak için son kez canlı yayında yarıştılar. MasterChef'in finalinde yarışmacılar imza yemeklerini bitirdiler. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danillo Zanna'nın son puanları vermesinden sonra MasterChef birincisi belli oldu. Peki MasterChef şampiyonu Eren kim?
MASTERCHEF'İN ŞAMPİYONU KİM OLDU? Yarışmacılar finalde imza tabaklarıyla yarıştılar. Toplamda 134 puan alan Eren, MasterChef'in şampiyonu oldu. 127 puan alan Hasan ise MasterChef'i ikinci olarak tamamladı.Masterchef 2021'in birincisi Eren şu açıklamada bulundu: Verdiğim sözü tuttum şef. Yine çok uzun bir yol oldu ama Hasan da ben de şampiyonuz şu an. Bence iki tane şampiyon var. Biri Hasan ikincisi benim.Hasan yaptığı açıklamada, "Başımız dik alnımız açık, 6 ay boyunca burada yarıştık. Bizi en yakın siz biliyorsunuz. Hayırlı uğurlu olsun diyorum" dedi. MASTERCHEF ÖDÜLÜ AÇIKLANDI En merak edilen konulardan biri ise şampiyonun kazanacağı ödüldü. Somer Şef şampiyonun ödülünü açıkladı. Somer Şef, "Bu akşamın kazananı yepyeni mükemmel bir otomobilin sahibi olacak" dedi.
MasterChef Eren'in hayatı gündemde: MasterChef 2021 finalisti Eren Kaşıkçı kimdir, kaç yaşında aslen nereli?MasterChef'te adını finale yazdıran Eren sosyal medyada kızıl sakal olarak da biliniyor. Türkiye'nin birçok yerinde tecrübe edinen Eren 9 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'nü bitirdi. Turizm sektörünün pek çok farklı pozisyonunda çalışan başarılı finalist, yarışmacı seçimlerinde ilk 12'ye girerek dikkat çekmişti. Peki, MasterChef finalisti Eren Kaşıkçı kimdir, kaç yaşında aslen nereli? İşte, MasterChef Eren'in hayatı ve biyografisi.
MasterChef Eren kimdir sorusu ekran başındakilerin gündemine geldi. MasterChef Türkiye 2021 sezonunda gösterdiği başarı ile dikkat çeken Eren Kaşıkçı büyük finalin ilk gününü birinci tamamladı. Özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim alan MasterChef Eren, Gökçeada'da restoranda aşçılık mesleğini sürdürüyor.

MASTERCHEF EREN KAŞIKÇI KİMDİR? 1989 doğumlu olan Eren Kaşıkçı 32 yaşındadır. Kırıkkale doğumlu olan yarışmacı Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı'nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Yarışmaya Gökçeada'dan katılan Eren Kaşıkçı evli ve bir çocuk babasıdır.

19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamamıştı. MasterChef Eren 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim almıştır.

MasterChef yarışmacılarından Tunahan'a Mehmet Şef'ten iş teklifi geldi. İşsiz olduğunu dile getiren Tunahan'a Mehmet Şef onunla birlikte çalışabileceğini ifade etti. Tunahan ise 'evim uzak' diyerek izleyenleri güldürdü.2020 senesinde yapılan MasterChef Türkiye'nin birincisine şampiyonluk kupasının yanında lüks bir otomobil de verilmişti. Bu yıl da lüks bir araba ödül olarak verildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir