Dakikalarca Kalbi Duran Kadın Hayata Döndü


Kalbi Duran Kadın Hayatadü, Kağıda Yaz Değil Hayrete Döndüğü Düşürdü Bir çok küçük meraktan kaynaklanabilir. Eskin şehirlerinden beri şehirler ve dünya koşullarınına uygunlar. Bilim için çok fazla çalışan emeğiniz var. Ancak budan da kesin bir sonuç elde edilemedi. ABD'nde yaşayan Tina Hi adlı kadın, inanılmaz bir deneyimlene geldi. Onun üzerinde bir eğitim olarak da mucizelerin gerçek olması bir şekilde bir kanıt olarak eğitim.

HABERİN LİNKİ YORUMDA
Tina, Şubat 2018'e kadar oldukça normal bir aile hayatı sürdü. Tüm zamanını kocası ve dört çocuğuyla geçirmekten keyif alıyordu. Her şey son derece yolundaydı. Ancak kimsenin bilmediği gibi, onlar da bir anda hayatlarının alt üst olacağını bilmiyorlardı. 32 yıllık evli olan Tina ile kocası Brain büyük bir aşk yaşayarak evlenmişlerdi. Heyecanlarını hiç kaybetmediklerini söyleyen ikili, kendilerini tanıyan insanlar tarafından örnek gösterilen bir çiftti. Bir pazartesi günü Tina ve Brain her zamanki gibi yürüyüşe çıktı. Sıra dışı hiçbir şey yok gibi görünüyordu. Ancak tam o anda Tina birden fenalaşarak yere yığıldı. Kocası başta paniklese de çok zaman kaybetmeden 911'i arayarak durumu anlattı ve ambulans istedi. Hattaki görevli ambulans gelene kadar kalp masajı yapması gerektiğini söylüyordu. Daha önce hiçbir ilkyardım eğitimi almamış olan Brain bunu nasıl yapacağını bilmediğini söylese de karının kalp atışını duyamıyordu ve ambulansı bekleyecek zaman yoktu. 911 görevlisinin anlattıklarını yaparak kalp masajına başladı. Devamı için sonraki sayfaya geçiniz...
Hastaneye götürene kadar kalbi tam 6 sefer durmuştu. Teknik olarak ölü kalmıştı. Kocası sevdiği karısının hayata dönmesi için dua ediyordu. Maddi şeylerin eşinin hayatı karşısında hiç bir önemi yoktu. Sahip oldukları Evlerin ve arabaların ölüm karşısında anlamsızlaştığını farketmeye başladı. Brain dua ederken muayene odasından beklenilen haber geldi. Hayata döndüğünü ve kendisine gelmek üzere olduğunu söylediler. Hemen odaya koştular.
Tina konuşamıyordu ancak el işaretleriyle kalem kağıt istedi ve kağıda Brain ve ailesini şaşkına çeviren bir not yazdı.inanın onlara ne anlatmaya çalıştığını anlayamadılar. Mesaj çok açık değildi ve okuması zordu. Tinaya ne olduğunu sorduklarında ise Tinanın tek yapabildiği parmaklarıyla yukarıyı işaret etmek oldu. Tinanın yazdığını bir şekilde çözmeye başardılar. Dakikalarda parmağıyla yukarıyı işaret eden kadın " O GERÇEK " yazmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir