Siyasete atılacağını duyuran Hülya Avşar'ın partisi belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte siyasete atılmak istediğini dile getiren Hülya Avşar'ın Partisi belli oldu.

Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda kendisine yöneltilen "siyaset yapmak ister misiniz" sorusuna "yapmak isterim şeklinde cevap vermişti. Verdiği bu cevap son günlerde toplumsal medyanın dilinde. Bir çok fert katılacağı parti ile ilgili yorum yaparken mizahseverler de mevzuyla ilgili ilginç espriler yaparak adeta toplumsal medyada kahakaha tufanı estiriyor. Katılacağı parti ile ilgili ise ilginç tespitler var.

Detaylar galerimizde...

AYRINTILAR DİĞER SAYFADA
Erdoğan'ın ailesiyle yakın

Hülya Avşar'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi ile mesajşimi olduğu biliniyor.

Desteklediği parti

Ara ara Erdoğan ailesinin verdiği davetlere de icabet eden Hülya Avşar'ın önümüzdeki yıllarda siyasete atılacaksa AK Parti'den siyasete başlar dedikodular çoktan ortalığı sarmış durumda.

AYRINTILAR DİĞER SAYFADA
Yaptığı açıklamadan sonra büyük bir kesim Hülya Avşar'ın gerçekten siyasete atılacağı ve bu açıklamanın siyasal partilere bir göz kırpma olduğu dolaşan söylentiler arasında.

Hatta Avşar kızının görüştüğü bir parti de olduğu bir başka söylenti.

Hülya Avşar'ın siyasete atılacağı partinin belli olmasına hemen hemen epeyce bir süre olasa da katıldığı programda verdiği mesajla aslına bakarsak hangi partiye yada partilere katılmayacağını da ilan etmiş durumda.

AYRINTILAR DİĞER SAYFADA
Katılacağı partiyi itiraf etti

Hülya Avşar katıldığı etkinlikte katılacağı partiyi de aslına bakarsak itiraf etmiş oldu.

Çevresi destekliyor

Çevresinin de siyasete atılması konusunda onu desteklediği gelen bilgiler içinde

İşte o parti

Hülya Avşar, "siyasete katılmak ister misiniz" sorusu sorulduğunda aslına bakarsak cevabı da vermiş oldu. Ünlü isim mevcut partilerden biriyle yol yürümeyeceğini duyurmuş oldu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir