Türkiye'de canlı yayında yapılmış en ilginç, çarpıcı, iğrenç itiraflar duyunca inanamayacaksınız. Bunlardan biri de Esra Erol'daki çarpık ilişki yumağı oldu. Ortaya çıkan detay Türkiye'nin gündemine oturdu. İşte detalar...
Sabah kuşağı programları ülkemizde çok fazla izleniyor. Özellikle araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın programının ardından bu tür programlarda artış oldu.

Canlı yayında yapılan ahlaksız itiraflar
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı ile başlayan bu serüvende ilginç olaylar çözüldü. Bunun yanı sıra birçok kişi tekrar kavuştu ve kayıplar bulundu. Polis ekipleri tarafından çözülemeyen cinayetlerinde bu programlarda çözüldüğü görüldü. Gün sonunda ortaya çıkan reyting listesinde de zirvede bulunan bu programlarda tüyler ürperten itiraflarda yapıldı. Bu itiraflar bazen çok acı gelse de bazen izleyenleri hatta programların sunucularını dahi şok etti. Programlarda yapılan itirafalar izleyen polis ekipleri de hazırda bulunarak itirafta bulunan kişilileri gözaltına aldı.
Müge Anlı programında yapılan kan dondurucu bir diğer olay ise Hami ve Gülüzar adlı çiftin Şiar isimli 9 yaşındaki çocuğu öldürmesiydi.
Şiar Kılıç, Gülüzar Kılıç'ın öz oğluydu.
Türkiye Müge Anlı’daki minik Meryem cinayetini konuşuyor. Almanya’dan Çocuklarını alıp, internetten tanıştığı sevgilisinin yanına Antep’e gelen Melisa, 3 yaşındaki kızının ölümü hakkındaki çelişkili ifadeleri ile dikkat çekmişti. Olayların ortaya çıkmasından korkan ve çocuğunu yoğun bakımda bırakıp Almanya’ya geri kaçmıştı. Yayına gelen ihbarlar ve olaylarda adı geçen Recep’in anne babasının söyledikleri stüdyoda şok etkisi yarattı. Görgü tanıkları, anne Melisa’nın 3 yaşındaki Meryem’i babasına benzediği için sürekli dövdüğü, hastanelik olmadan önce minik çocuğun başını duvara vurduğu ortaya çıktı.
Esra Erol'un yolunu tutan Meryem Tarım, 3 yıldır eşi tarafından yabancı bir kadınla aldatıldığını iddia etmişti ve anlattığı hikayesi herkesi adeta dumur etmişti. Meryem, 16 yıllık eşi Ömer Tarım'ın kendisini sürekli aldattığını ve pavyonda çalışan eşinin 2017 yılında Özbekistanlı Feruza isimli konsomatrisle tanışıp sevgili olduğunu anlatmıştı. Eşi ve sevgilisi Manavgat'ta birlikte yaşamaya başlayan Meryem, arada babasıyla kalan 12 yaşındaki çocuğuna babasının annesinden boşanıp Feruza ile evleneceğini söylediğini belirtmişti.
Didem Arslan'ın Vazgeçme programında bugün Ersin Çetinkaya, komşusu olan Sezer Kaya’nın 25 Temmuz 2018’de önce Mustafa Kut’un su borusunu kestiğini, sonra arkadan yaklaşarak öldürdüğünü itiraf etti.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yapılan bir itirafta 27 gündür aranan 52 yaşındaki Abdullah Gazi Akbıyık'ın katili, büyük kızı çıktı. Genç kız, babasını öldürdüğünü itiraf etti.
Büyük kız itirafında şu sözlere yer verdi, ''Polisi çağırmayı düşünmedim. Zaten olan olmuş, annemi alıp götürürler, bizi ayırırlar diye korktum. O yüzden saklamak istedik biz. Zaten annem üzerine alacaktı 'Senin üniversite sınavın var. Hayatını karartma' dedi. Ben kabul etmedim.''
Nikaha bir hafta kala evlatlık verildiğini ve aşık olduğu kişinin ağabeyi olduğunu öğrenen Ayşe hanım, anlattıklarıyla hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğrattı; '' Annem doğum yaktıktan sonra durumları iyi olmadığı için beni başkasına evlatlık veriyor. 5 yaşındayken evlatlık verildiğim aile, öz annemin bulunduğu mahalleye taşınıyor. Okuldayken birinden hoşlandım. Ardından konuşmaya başladık. 11 Anneme söyledim, tanışmak istedi. Gördükten sonra 'kesinlikle olmaz' dedi. O günden sonra bana karşı çok değişti. Odaya falan kilitlemeye başladı. Ardından beni başkasına vermek istedi. Ben de öz kardeşim olduğunu bilmediğim kişiye kaçtım. Anneannem 'gelinimiz elimi öpsün' diyerek beni çağırmış. Elini öpmeye gittim. Beni görünce tanıdı ve bayıldı. Ayıldıktan sonra her şey anlattı. Aşık olduğum ve kaçtığım kişi meğerse ağabeyimmiş.''
Bir diğer itiraf ise Asad Khan isimli şahıstan gelmişti. Kahn, Read adlı kişiyi öldürdüğünü ve cesedi de bir çöp konteynerine attığını itiraf etmişti.
Nevşehir’de babasıyla birlikte yaşayan 34 yaşındaki E.K., 15 aydır kayıptı. Babasından gelen itirafa göre kızının katili olduğu anlaşılmıştı.
Müge Anlı'nın programında 800 ton altın dolandırıcılığı yaptığı iddia edilen Bilal Türkaslan, dolandırıcılık yaptığını itiraf etmiş, eşi ''27 senelik kocamı burada tanıdım'' diyerek yaşadığı şoku anlatmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir