İlk bölümü ile ekranlara gelen Hudutsuz Sevda, izleyiciden tepki çekti. Kadına şiddet ve tecavüz sahnelerini görenler sosyal medyadan tepki yağdırdı. İşte o sahneler…
Başrollerinde Deniz Can Aktaş, Miray Daner ve Biran Damla Yılmaz’ın yer aldığı Hudutsuz Sevda dizisi ilk bölümü ekranlara geldi. Genç oyuncuların yer aldığı dizideki kadına şiddet ve tecavüz sahneleri büyük tepki çekti. Sosyal medyadan dizi hakkında binlerce yorum yapıldı. RTÜK’ten diziye ceza gelecek. İşte o sahneler…
Dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen Hudutsuz Sevda dizisindeki kadına şiddet, tecavüz ve cinayet sahneleri izleyicileri ayaklandırdı.
Dizinin RTÜK'ten ceza alması gerektiğini söyleyen seyirciler, "Bu saçmalığı nasıl kabul edip oynadınız" diyerek oyunculara da sitem etti.
Deniz Can Aktaş, Miray Daner ve Biran Damla Yılmaz'ın başrolünü paylaştığı Hudutsuz Sevda dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizide kadına şiddet ve tecavüz sahneleri izleyicileri sinirlendirdi.
Artvin'de çekilen dizide Esra Dermancıoğlu ve Biran Damla Yılmaz'ın şiveli konuşmaya çalışması hiç beğenilmedi. Dizide Biran Damla Yılmaz'ın oynadığı Yasemin, başı Tarık tarafından defalarca taşa vurularak öldürüldü.
Tarık bir kadın da tecavüz etti. Dizide Deniz Can Aktaş'ın oynadığı Halil İbrahim de sevdiği kadın Yasemin'i öldüren Tarık'ın boğazını kesti.
Dizideki tecavüz, kadına şiddet ve cinayet sahneleri izleyicilerin tepkisini çekti.
RTÜK'e seslenen birçok izleyici, "Şiddeti normalleştirmekten bıkmadınız mı?" derken oyuncuların bu rolleri kabul etmesi de tepki çekti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir