İnanç çoğu zaman içimizdeki satışların bir olgu olsa da, ünlüyseniz ve halka açıksanız, size o borcun kapılarını açan halk, özel yaşamınızla ilgili her şeyi öğrenmek istiyor. Bu nerede yemek yediğinizden, hangi markayı giydiğinize, nerede oturduğunuzdan hangi yemeğe inandığınıza kadar birçok sorun sinyali arıyorlar.

Ünlülülerin giyim tarzları ve takıldığı mekanlar magazin programlarından bir şekilde öğrenilse de dini inançlarını öğrenmek her zaman mümkün olmuyor. Çünkü bu isimler topluma hitap ettikleri için inançlarıyla toplumun gözünde farklı değerlendirilmek istemiyorlar. Ama yine de bazı isimler inançlarını kendileri açık ederken, bazıları da bulunduğu faaliyetlerden ötürü inançlarını saklamakta zorlanıyorlar?

Ünlülerin İnançları ne?

Dr.Stres ve İkinci Bahar`da Medet rolüyle tanınan Nedim Saban, Yahudidir. Tatlıcı Tombak pastanelerinin sahibidir dedesi hahambaşı Rafael Saban`dır.
Zeki Alasya, Mason olduğunu defalarca açıklamıştır.
Candan Erçetin, Sebetayisttir. Dininin Yahudi olduğu iddia ediliyor.
Tamer Karadağlı Mason olmak için bir kaç kez başvurmuştur. Fakat internete uygunsuz görüntüleri düşünce Masonluğa kabul edilmemiştir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir