Fahriye Evcen sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, oğlu Karan için yardım istedi. İşte Evcen’in o paylaşımı…

Yaprak Dökümü, Çalıkuşu, Evim Sensin gibi birçok başarılı projede yer alan Fahriye Evcen, kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit’le geçtiğimiz senelerde evlendi. Birbirlerine çok yakışan ve magazinin gözde isimlerinden olan ikili, oğulları Karan’ın doğması ile ekranlardan uzaklaştı. Burak Özçivit Kurtuluş Osman dizisi ile şu sıralar ekranlarda yer alırken, ikinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen, tüm vaktini oğlu ile geçiriyor. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımı ile şaşırttı. Oğlu Karan için takipçilerinden yardım istedi…

Güzelliği ile Yeşilçam artistlerini anımsatan Fahriye Evcen, magazin gündeminin en gözde isimlerinden biri.

Güzel oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile uzun süre birlikte olmuş, ikili mutluluklarını evlilik ile taçlandırmıştı.
Bir dönem ayrılacakları konuşulmuş ancak Özçivit çifti oğulları Karan’ı kucaklarına alıp, evliliklerindeki sorunları halletmişlerdi.
Tüm vaktini oğlu ile geçiren güzel oyuncu, geçtiğimiz gün parkta fenalaşmış ve kaldırım kenarında eşi Burak Özçivit’i beklemişti.

Şimdi ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımla gündeme gelen Evcen, oğlu Karan için takipçilerinden yardım istedi.

Karan’ın en sevdiği oyuncağının kırıldığını ve aynısından bulamadıklarını belirten Evcen, takipçilerinden oyuncağı bulan varsa kendileri ile iletişime geçmelerini istedi.

Bazı kullanıcıları Evccen’in bu paylaşımı ile dalga geçerken, bazıları ana yüreği işte diyerek ünlü oyuncuya destek çıktı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir