SON DAKİKA!
Usta film yıldızı yaşama veda etti.
Haber sanat dünyasını adeta ya.s.a bog.du. 
Maalesef tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.
Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 
hayata gözlerini yuman usta sanatçı herkesi derinden üzdü.
Devamını okumak için görsele d'k'n'n..

Efsane Film Yıldızı

"Er Ryan'ı Kurtarmak" ("Saving Private Ryan") ve "Kara Şahin Düştü" ("Black Hawk Down") gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan ABD'li aktör Tom Sizemore 61 yaşında hayatını kaybetti.

Uy-u-ştur-ucu ba-ğ-ımlılığı sorunu da yaşamış olanABD'li aktör, aile içi ş-i-dd-et nedeniyle hapis yatmıştı. Ünlü oyuncu 18 Şubat'ta geçirdiği b-e-yin ka-na-m-asından bu yana komadaydı.

Ö-L-ÜM HABERİNİ MENAJERİ DUYURDU

Menajeri Charles Lago, 61 yaşındaki oyuncunun, California'daki bir hastanede, yanında kardeşi Paul ve 17 yaşındaki ikiz oğulları Jayden ve Jagger varken hayatını kaybettiğini açıkladı.

BÜYÜK YAPIMLARDA ROL ALDI

Detroit kentinin, işçi sınıfının yaşadığı bir semtinde dünyaya gelen Sizemore, tiyatro yüksek lisansı yapmış ve Hollywood'daki ilk çıkışı Oliver Stone'un 1989'da çektiği "Doğum günü 4 Temmuz" filmiyle olmuştu. Daha sonra da 1990'larda "True Romance", "Devil in a Blue Dress"ve "Wyatt Earp" gibi büyük yapımlarda rol aldı.

OSCAR ÖDÜLLÜ FİLMDE ÖNEMLİ KARAKTERİ OYNADI

Katil Doğanlar filminde, Dedektif Jack Scagnetti'yi ve Heat'te Robert De Niro'nun çetesindeki yakın bir adamını canlandırdı. 1998'de de Oscar ödüllü Er Ryan'ı Kurtarmak filminde, Çavuş Horvath karakterini oynadı. Tom Sizemore 1990'lı yıllarda asker, polis ya da suçluları canlandırdığı yardımcı rollerle tanınmıştı. Sizemore'un rol aldığı diğer filmler arasında "Natural Born Killers", "Pearl Harbor" ve "Heat" filmleri de bulunuyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir