Az önce büyük bir de-p*rem oldu ve çevre illerin tamamı sallandı. Afaddan acil açıklama geldi. Ardarda bir başka dep-rem daha yaşandı bu sefer 3 Büyük il sallandı Son günlerde birçok ilimizde dep-rem sayısı artmıştı az önce yine yaşandı. TÜM DETAYLARI GORSELE DOKUNARAK DİĞER SAYFAMIZA GEÇEREK OKUYUNUZ LÜTFEN
AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Muğla'da Saat 22.47'de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Bu depremden kısa bir süre sonra da başka bir ilimiz kuvvetli sallandı!Halk sokağa döküldü!

Bu depremden kısa bir süre sonraysa bu kez Marmara sallandı. Tekirdağ'da 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Muğla akşam saatlerinde depremle sarsıldı. AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre deprem Ege denizinde meydana geldi.Merkez üssü Muğla'nın Datça ilçesi olan depremin büyüklüğü 4.0 olarak açıklandı. Saat 22.47'de meydana gelen depremin derinliğinin 29.26 olduğu belirtildi.
BU KEZ MARMARA SALLANDI Ege'deki depremden kısa bir süre sonra bu kez Marmara sallandı. AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Tekirdağ'da 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Şarköy olan deprem saat 23.20'de meydana geldi.Yerin 7.00 km derinliğinde olan depremde can ve mal kaybıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir