Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile olan aşkı bittikten sonra ayrılan ve ekranlara dönemeyen Deniz Çakır'dan süpriz karar. Apar topar evlendi. Eşi ise sosyal medyada gündem oldu. Bizde o kareleri sizler için araştırırken, ünlü isimlerin gerçek hayattaki eşleri kim? Gibi merak edilenleri cevapladık. Evli oldukları bilinmeyen ünlü isimlerin eşleri ve sevgililerini galerimizde derledik.
Televizyon dünyasının yakışıklı isimleri her projede farklı isimlerle birlikte çalışıyor. Öyle ki birlikte çalıştıkları isimlerle bazen yakıştırılabiliyorlar. Özellikle dizilerde yer alan çiftleri birbirlerine yakıştıran hayranları olurken oyuncuların sır gibi sakladıkları sevgilileri veya çok fazla bahsetmedikleri eşleri de olabiliyor. Bunun yanı sıra ünlüler, özel hayatlarını her ne kadar gizli tutmak istese de ortaya çıkabiliyor. Son olarak YapraK Dökümü ve EFHO gibi reyting rekorları kıran işlerde rol alan Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz projesinde yaşadığ sorunlar nedeni ile iş bırakmış ve daha sonra ekranlarda geri dönememişti. Bir süredir etrafta görünmeyen ve oldukça değişen ünlü oyundan süpriz nikah kararı. Eşini görenler şaşkına döndü. İşte detaylar...
Magazin dünyasında sevilen yıldız isimlerin hayatları, onları takip eden hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Ünlü isimlerin hayatları kadar aileleri de oldukça merak edilir. Ekranların sevilen yüzlerinin aşk hayatları, kavgaları, evlilikleri, aileleri gündem olmaya devam ediyor. Bazı ünlü isimler özel hayatlarıyla gündeme gelmekten kaçınsa da bazı isimler ilişkilerini de kavgalarını da şeffaf bir şekilde kameralar önünde yaşamayı tercih ediyor. İlişkilerini göz önünde yaşamak istemeyen ünlü isimler kameralardan köşe bucak kaçarak görüntülenmemeye çalışsalar da pekte başarılı oldukları söylenemez. İlişkilerini saklamak isteyen ünlüler her ne kadar kameralardan kaçmaya çalışsa da pek başarılı olmamaktadır. Ünlü isimlerin merak konusu olan eşleri ve sevgililerini sizler için derledik. Ünlü isimler eşlerini sır gibi saklamaya niyetli olsa da kameralardan kaçmak kolay değil. Magazin dünyasının sevilen ünlülerin hiçbir yerde görmediğiniz sevgilileri ve eşlerini sizler için derledik. Ünlülerin herkesten sır gibi sakladığı güzellikleriyle büyüleyen yakışıklılıklarıyla mest eden ünlüleri bu galeride. Ünlülerin güzellikleriyle yarışacak eşleri ve sevgililerinin yer aldığı galerimizde kimler yok ki? Son olarak Müge Anlı'nın canlı yayında evlenecğini duyurması gündeme bomba gibi düştü.
Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si olarak hafızalara kazınan Deniz Çakır, yaklaşık 2 yıldır beraberlik yaşadığı iş insanı Bilgehan Baykal ile nikâh masasına oturdu. Sarıyer'de düzenlenen 200 kişilik kır düğününe çiftin aileleri, yakın dost ve arkadaşları katıldı. Ünlü oyuncunun EDHO dizisi sonrası aldığı kilolar ve değişimi dikkatlerden kaçmadı.
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un eşi Nevbahar Hanım da uzun süre Amerika'da eğitim görüp Türkiye'ye dönmüş. 2005 yılında evlenen çiftin şimdi üç tane çocukları var. Bunun üzerine Müge Anlı'nın canlı yayında evleneceğini duyurması herkesi şaşırttı. İşte detaylar...
Yurt dışında oy kullanmaya giden Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, fazla kiloları ile dikkat çekti. Fotoğrafın sosyal medyada yayılması sonrası 'Acaba hamile mi?' soruları gündem oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre ise Pınar Hanım'ın hamile olmadığı ve giydiği kıyafet yüzünden böyle bir görüntü oluştuğu yer aldı.
Bir prpgrama katılan İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, evliliğ hakkında yaptığı itirafla gündem oldu. "Babanı erken kaybetmemiş olsaydın İbrahim Tatlıses'le birlikte olur muydun?" sorusu ile de karşılaşan Yıldız, bu soruya çarpıcı bir cevap verdi: "Olmayabilirdi. Tam bilmiyorum ama İbrahim Bey hayatımda olmayabilirdi. Babam olsaydı hayatıma girmeyebilirdi. Babama çok düşkündüm ve o dönem ölümünden çok sonra her şey sıcağı sıcağınayken oldu. Ben İbrahim Bey'i çok sevdim ve insanlar bunu bir türlü kabul edemedi. Aşkın gözü kördür ve ben korkmadım. Ben İbrahim Bey'i korkulacak biri olarak da görmedim." dedi.
Programda Mehtap karakteri ile tanınan Meltem Yılmazkaya, bir süredir beraber odluğu sevgilisi ile nişanlandı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yılmazkaya’nın sevgilisini görenler şaşkına döndü. Başarılı oyuncu Kadir Doğan ile nişan yüzüklerini taktı. Meltem Yılmazkaya nişandan pozlarını da takipçileriyle paylaştı. Güzel isim "Bir şeyler oldu, güzel oldu, daha güzel olsundu" dedi.
Sabancı ailesinin çapkın ismi Hakan Sabancı ile güzel oyuncu Hande Erçel bir mekanda beraber yakalandı. Daha öncede aralarında aşk haberleri çıkan ikiliden henüz açıklama gelmezken. Hayranları, yalı çapkını aşkının gerçek olduğunu ve Sabancı ailesinin ünl
Arto'nun açıklamasına göre, boşanma arifesinde olan Hadise, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab ile tekrar görüşmeye başladı. Arto'nun iddiaları üzerine yayına bağlanan İbrahim Tatlıses'in "yok öyle bir şey diyerek" olayı yalanladı.
Akşam.com'da yer alan habere göre; Boşandıktan sonra kimse ile görüntü vermemek için madde imzalayan ünlü çiftten kuralı bozan Çağla Şikel oldu. Şikel, şarkıcı Edis'le samimi bir şekilde eğlenirken görüntülendi. İkilinin el ele olduğu iddia edildi.
MasterChef'in gözde yarışmacılarından Barış ve Fatmanur'un elendikten sonra bir araya gelip yaptıkları paylaşım kafaları karıştırdı. İkil arasında yeni bir aşk başladığı konuşulurken, Fatmanur'dan sadece arkadaşız açıklaması geldi.
Dijital platformun düzenlediği geceye katılan Hazar Ergüçlü cesur kıyafeti ile dikkat çekti. Oyuncu kıyafeti ile ilgili sorulara, "Bu tarz davetlerde gidebildiğim kadar ileri gidiyorum. Onur sürekli transparan kıyafetler giymemi istiyor. Kendisi beni açık giyinmem konusunda cesaretlendiriyor. Hem sanki bir daha ne zaman giyeceğim?" diyerek şaşkınlık yarattı. Hazar Ergüçlü, transparan tarzıyla geceye damga vurdu.
Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayınına bağlanan İbrahim Tatlıses'in asistanı konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: "Berka, İbrahim Tatlıses'in sevgilisi değil asistanı. Yemek yemesinde yardımcı oluyor... Benim yerime onu görevlendirmiştik. Berka çok genç bir kız, hukuk öğrencisi, böyle anılması çok doğru değil. Her İbrahim Bey'in yanında görünen kadın sevgilisi gibi anılması hepimizi rahatsız ediyor"
4. kez evleneceğini duyuran Soylu,"Bugüne kadar 3 izdivaç yaptım. Ilk eşim İran prensi Ataollah Pehlevi 'ydi. 2. Eşim Ünlü Kırımlı ailesinin en büyük oğlu Cenk Kırımlı son eşim muhafazakar bir aile olan Rizeli Yazicilardan Fahri Yazici 'di artık evlilik bana çok uzak dilim yandı dedim ve büyük konuşmuş olmalıyım ki çok uzun yıllardır arkadaşım olan Osmanlı Haneden soyundan Can Tosunbey Kara 'dan bugün evlenme teklifi alınca bu bir alin yazısı dedim ve evlilik teklifini kabul ettim." ifadelerini kullanmasının ardından "Allah nasip ederse bu yaz Çırağan Saray'ında düğünümüzü aile arasında küçük bir tören ile gerçekleştireceğiz." ifadelerine yer verdi.
İddialara göre Petek ve Reza ikilisi sevgili. Hatta Reza Zarrab, Dinçöz'e ev bile satın almış! Olayı duyuran Bircan Bali şu sözleri söyledi; "Büyük bomba; Petek'in Miami'deki evi 700 bin dolar ve iddialara göre Reza aldı. Ev yeni, alınmış, Reza'nın aldığı söyleniyor o eve henüz geçmemiş" dedi.
Ünlü sanatçı Seda Sayan yedinci kez nikah masasına oturuyor. Dün canlı yayında sevgilisi Çağlar Ökten'den evlilik teklifi aldığını '14 Şubat'ta evlilik teklifi aldım. Bu teklife cevabım ne oldu, merak eden var mı? İnşallah sonsuza kadar evet.' sözleriyle duyuran Seda Sayan düğünü tarihini açıkladı. Henüz hamile olduğuna dair bir açıklama gelmedi.
Katerina Mongio, İtalyan bir film yönetmeni. Zaten Mehmet Günsür de İtalya ve Türkiye arasında mekik dokuyor çünkü ailesi ve üç çocuğuyla birlikte İtalya'da yaşıyorlar.
İzmirli yapımcı Zafer Çika, Demet Akbağ ile "Otogargara" oyununun İzmir turnesi esnasında tanışmış ve ardından Milano'da evlenmişler. Çiftin şu an Ali Çika adında çocukları var.
Fırat-Kübra Tanış
Barış Falay - Esra Ronabar
Burcu Biricik - Emre Yetkin

Bunlar da İlginizi Çekebilir