Buse Varol'a büyük şok!


Instagram'ın sevilen ailelerinden Alişan ve Buse Varol'un her paylaşımı merakla takip ediliyor. Alişan'la evlendikten sonra sosyal medyada tanınmaya başlayan Buse Varol, her anını ve çocuklarını gün içinde Instagram'dan paylaşmaktan geri durmuyor.
Dün akşam ise takipçilerinin sorularını yanıtlayan güzel oyuncuya olumlu yorumlar ve sorunların yanında, eleştirel ve negatif yorumlar da geldi. Pek çok soruyu yanıtlayan Buse Varol'a gelen en dikkat çekici sorulardan biri "Neden ergen gibi davranıyorsun?" oldu.
Alişan İçin "Ağzı Var Dili Yok" Demişti Alişan ve Buse Varol çifti, önceki günlerde dört yaşındaki oğulları Burak ile Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Alışverişe geldiklerini söyleyen ünlü çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl "Herkesin kriteri var. Buse'yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim" sözleriyle gündem olmuştu.

"Setleri özlediniz mi?" sorusu üzerine Buse Varol, "Her senenin başında istiyorum, hep bir yerlerden dönüyor. Birkaç tane şehir dışı gelmişti ama çocuklarla mümkün değil. Alişan bir şey demez. Ağzı var dili yok benim kocamın" diyerek güldü. Yaz planı sorulan çift, "Konserler olacak. Bu konserler için gittiğimiz yerlerde tatil de yapacağız. Ağustos genelde Çeşme'de geçiyor. Burak'ın okul arkadaşları oluyor. Bu sene de öyle olacaktır" açıklamasını yaptı.
Takiplerinin Sorularını Yanıtladı.Buse Varol, dün akşam Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Güzel oyuncuya gelen ilk sorulardan biri "Takmıyor musun yoksa takmıyor gibi mi yapıyorsun?" oldu. Buse Varol'un yanıtı; "Takmıyorum, hayatım boyunca hiç gibi yapmadım. Allah sağlık problemi vermesin, taktığım tek şey o çünkü. Gerisi zaten taksan da oluyor takmasan da." oluyor.
Güzel oyuncuya gelen bir diğer soru ise oldukça ağır! "Niye bu kadar ergen gibi sürekli göz önündesin? Biraz ağır olsan keşke iki çocuk annesisin artık." Buse Varol ise saygısını bozmadan cevap vermiş; "Size göre ağırlık ne mesela merak ediyorum? Ben böyle olmaktan çok mutluyum, en önemlisi eşim ve ailem de mutlu

Buse Varol, 25 Mart 1990 Manisa'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi'nde tamamlayarak öğretmen olan Varol, 2012'de Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı. Yarışmadan sonra bir süre modellik yapan Buse Varol, oyunculuk eğitimi almaya başladı.
"Tozlu Yollar" dizisi ile ilk dizi deneyimini yaşayan Buse Varol, Arka Sokaklar, Sevda Kuşun Kanadında, Kış Güneşi, Şehrin Melekleri, Payitaht: Abdülhamid ve Dostlar Mahallesi dizilerinde de rol aldı. Oyunculuğun yanı sıra İnstagram'da da 1 milyon takipçi sayısına ulaştı. 2016'da gösterime giren Dağ 2 filminde "Ece" rolüne can verdi. Dostlar Mahallesi dizisinde tanıştığı ünlü oyuncu/şarkıcı Alişan ile evliliklerini sürdürmektedir.

Oyunculuk yapmak isteyenlerin, televizyonda, sinema filmlerinde rol almak isteyenlerin belli bir eğitim aşamasından geçmeleri gerektiğini belirten Buse Varol şunları söyledi: "Oyunculuk çok kutsal bir meslek. İnsanlar yıllarını vererek bu işe aşk ile sarılıyor. Her meslek grubunda olduğu gibi etik ilkelere uyulması gerekiyor. Birçok dizide, filmde rol aldım.
Her zaman öğrenme durumunuz giderek artıyor. Bilgi birikimine sahip olarak işinizi sürdürüyorsunuz. Tabii ki her meslekte olduğu gibi gerekli bütün eğitimleri alarak donanımlı bir şekilde çalışma yapmanız gerekiyor. İnsanları anlayarak, onların psikolojisini iyi gözlemleyerek rolünüzü üstleniyorsunuz.
Kişinin konservatuvara gidebilme ihtimali varsa bu onu geliştirir ve önemli aşamaları atlayabilir. Ancak dönemimiz gereği dışarıdan belli bir okula, kuruma gidilmeksizin verilen oyunculuk eğitimleri de var. Kişi kendini geliştirmek istiyorsa, yapabileceğine inanıyorsa her şeyi başarabilir. Önemli olan ise kalbinizin içinden bu mesleğe gönül vermek."

Bunlar da İlginizi Çekebilir