Güncel SEKİZ DAKİKA
Kimsenin Beklemediği Hamle..Belediye Başkanı İ-stifa Etti!Nedeni Herkesi Şaşırttı.. Ayrıntılar İçeriğin Devamındadır..İçeriğin Devamını Okumak Ve Görmek İçin Lütfen Görsele D’okununuz..
Batman’ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü Belde Belediye Başkanı sosyal medya hesabından yaptığı bildirimde meclis üyeleriyle DEM Parti’den istifa ettiğini dile getirdi.Batman’ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü Belde Belediye Başkanı sosyal medya hesabından yaptığı bildirimde meclis üyeleriyle DEM Parti’den istifa ettiğini dile getirdi.Belediye diğernı Avukat Halil İbrahim Karabulut, Avukat Halil İbrahim Karabulut, sosyal medya hesabından yaptığı bildirimde, meclis üyeleri eşliğinde DEM Parti’den istifa ettiğini açıkladı. Karabulut, vazifiyetine bağımsız belediye diğernı olarak devam edeceğini açıkladı.
İstifanın Nedeni 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde DEM Parti’den Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü beldesinde belediye diğernı seçilen Halil İbrahim Karabulut, yaptığı paylaşımda, İkiköprü’nün kalkınması ve huzuru için bağımsız şeklinde deha tesirli hizmet verebileceklerine inandıklarını söyledi. Karabulut, “Bugünden itibaren belediye diğernlığı vazifiyetimi, bağımsız belediye diğernı olarak devam etme kararı almış bulunuyoryım. Bu kararı almamızın en mühim nedeni, İkiköprümüzün kalkınması ve huzuru için çıktığımız bu yolda, bağımsız bir belediye diğernı olarak mahallide tesirli hizmet ve beldemizde kapsamlı projeleri yaşama geçirebileceğimize inanıyor olmamızdır,” dedi.Yeni Dehemmiyet Karabulut, Belediye Meclis üyeleri eşliğinde DEM Parti’den istifa ederek bağımsız olarak yollarına devam edeceklerini açıkladı. Açıklamasında, “Bu sebeple Halkların Eşitlik ve Demokratik Partisi’nden (DEM) Belediye Meclis üyelerimizle birlikte istifa ettiğimizi ve yolumuza bağımsız olarak devam edeceğimizi siz kıymetli halkımıza ve kamuoyuna saygılarımızla arz ediyor, destek ve dualarınızı bekliyoruz,” ifadelerine yer verdi.Destek Bekliyor Karabulut, bu kararın İkiköprü Beldesi’nin geleceği için alındığını ve halktan destek beklediklerini vurguladı. Bağımsız şeklinde deha tesirli hizmetler sunabileceklerine inanan Karabulut ve meclis üyeleri, beldenin kalkınması için kapsamlı projeler sağlamayı amaçlıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir