Doktorlar dizisiyle ismini hafızalara kazıyan podyumların gözde ismi Aysun Kayacı, yıllar sonra ilk kez ortaya çıktı. Siyah mayosuyla kameralara yansıyan Kayacı’nın sürekli karnını tutması merak konusu oldu.
Bir dönem podyumların gözde ismi olan Aysun Kayacı, 2012 senesinde Efe Kapancı ile evlenerek Londra’ya yerleşmişti. Yıllardır ekranlardan uzak hayatına devam eden Kayacı, yıllar sonra boy gösterdi. Siyah bikinisiyle sudan çıktığı haller dikkat çekti. Özellikle ünlü oyuncunun karnını tutması hamile olup olmadığı konusunda soru işaretleri yarattı.

Aysun Kayacı hamile mi?
1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 3. seçilen Aysun Kayacı daha sonra Doktorlar dizisinde rol alarak başarılı performansıyla adından söz ettirmişti. Daha sonra Efe Kapancı ile dünya evine giren Aysun Kayacı Londra’ya taşınmıştı. Gözlerden uzak bir hayata devam ederken kameralara yakalandı. Uzun yıllar sonra ilk kez objektiflere takıldı. Bikinisiyle görüntülenen Aysun Kayacı’nın karnını tutması kafalarda soru işareti bıraktı. Aysun Kayacı hamile mi? İşte detaylar...
Aysun Kayacı mankenliğe 15 yaşında fuarlarda stand görevlisi olarak başlamıştı. Katıldığı Elite Model Look yarışmasında 3. olmuştu.
Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 2000'li yıllarda oyunculuğa başlamıştı. O zamanların popüler dizilerinden Zehirli Çiçek’te oynadı.
Yılın En iyi Mankeni ödülünü alan Aysun Kayacı daha sonra, Çat Kapı, Doktorlar, Sessiz Gemiler dizilerinde de rol almıştı.
2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturan Aysun Kayacı, eşiyle birlikte Londra’ya taşınarak hayatına orada devam etti.
Yıllardır yurt dışında ve kameralardan uzak yaşayan Aysun Kayacı, yıllar sonra ilk kez görüntülendi.
Siyah bikinisiyle sudan yeni çıkmış bir şekilde objektiflere takılan Aysun Kayacı herkesi şaşkına çevirdi.
Kameralara yansıyan görüntülerde Aysun Kayacı’nın siyah bikinisiyle karnını tuttuğu dikkatlerden kaçmadı.
Ünlü manken ve oyuncunun o halini görenler hamile olabileceğini düşündü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir