23 yaşındaki 34 çocuğu olan anne, sosyal medyada olay yarattı. Bütün çocuklarına nasıl sahip çıktığını anlatan bir video yayınladı. Bir gününü 1 dakikaya sığdıran genç kadının o videosu kısa sürede viral oldu. İşte o görüntüler...
Malavi’de yaşayan 23 yaşındaki Tusayiwe Mkhondya, genç yaşına rağmen 34 tane çocuğu var. 18 yaşında anneliğe başlayan Mkhondya’nın kalacak yeri bulunmuyor. Daha önce evlenmemiş olan bu genç kadının anne olması izleyenleri şaşkına çevirdi. 5 yılda 34 çocuğu olan kadın, yayınladığı video ile dikkatleri üzerine topladı.

1 gününü yayınladı
34 çocuğuyla birlikte yaşayan Tusayiwe Mkhondya, çocuklarının hepsine yetişmekte zorlanıyor. 5 yıldır aynı koşuşturmanın içinde bulunan Mkhondya bütün çocuklarıyla birlikte geçirdiği 1 gününü 1 dakikalık videoya sığdırdı. TikTok hesabından o videoyu paylaşan genç anne sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. İşte o görüntüler...
23 yaşındaki genç kadın 18 yaşındayken anneliğe başlamıştı. 5 senede 34 çocuğu oldu. Aynı evde yaşamakta zorlanıyor.
Çocuklarının bakımıyla ilgilenmekten çok yorulduğunu belirten genç anne, TikTok hesabından paylaşım yaptı.
Günlük rutinini paylaştığı o video sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Genç anne Malavi’de yaşayan sokak çocuklarına ve yetimlere annelik annelik yapıyor. Genç anne You Are Not Alone (Yana) isimle organizasyon kurdu.
Sosyal medya hesabından “Bütün çocuklar terk edilmiyor. Kimi öksüz, kiminin tek ebeveyni var, kiminin iki ebeveyni var ama o ebeveynleri tarafından terk edilmişler. Onlara eğitim, yetkilendirme ve beceriler sağlıyorum.” sözlerini paylaştı.
Genç anne, “Çocuklar akşam 7'de yatarlar, ancak gece vardiyası gerçekten o zaman başlar, çünkü birçok bebek beslenmek için uyanır. “Onları beslemem, bezlerini değiştirmem ve aynı zamanda işe ve ertesi güne hazırlanmam gerekiyor” cümleleriyle devam etti.
Sosyal medyada büyük ilgi gören bu videoya binlerce beğeni ve yorum geldi. Genç annenin itirafı sosyal medyayı birbirine kattı.
Bir kullanıcı “Hepsi için harika bir şey yapıyorsun! Aynen böyle devam!!" Bir başkası, “Tanrı sizi bol bol mükafatlandırsın” yorumunu yaptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir